ALIANTHOS BEACH hotel  

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky)
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bezbariérové pokoje, Do 100 m od pláže, I pro náročné, Klimatizace, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-3 lůžka
polopenze

Poloha

Hotel stojí v bezprostřední blízkosti hlavní třídy v Plakiasu. Přejdete-li silnici, budete hned na krásné písčito-oblázkové pláži. Přímo u hotelu začínají taverny, obchody a kavárny.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací lůžko pro dítě do 12 let) jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, ledničkou, telefonem, klimatizací, TV/SAT, Wi-Fi a kávovým setem (na vyžádání). Balkóny pokojů jsou menší a směřují k moři, horám nebo do zástavby městečka. Některé balkóny jsou doslova vnořeny do poměrně komplikované stavby hotelu. Pouze omezená část pokojů má přímý výhled na moře částečně zastíněný stromy. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

V přízemí dvoupatrového hotelu je malá recepce a prostorná restaurace s příjemnou venkovní terasou, odkud je výhled na moře. Restaurace je moderně a příjemně vybavena. Hoteloví hosté dostávají kartičku na slevu na pronájem lehátek a slunečníků na městské pláži.

Stravování

Bohatá snídaně a večeře formou bufetu. Hotel je známý dobrou kuchyní. Na místě si můžete připlatit oběd, který je také podáván formou bufetu.

Pláž

Krásná písčito-oblázková pláž leží pouze přes místní
komunikaci od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou
za poplatek.

Shrnutí

Dobře vedený hotel s rodinnou atmosférou, který leží velmi blízko pláže na hlavní třídě letoviska Plakias.

Vzdálenosti

Pláž: cca 50 m
Centrum Plakiasu: cca 200 m

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Heraklion - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce CK
v termínu: 6.10. - 17.10. cena zahrnuje: letenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 12x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkový pokoj: od 1000 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,4
19 hodnocení
9,5 Ubytování
9,4 Služby
9,3 Okolí
9,6 Stravování
Řazení
1 2 3
10
Pohoda-Klid
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Klidný pohodlný hotel jen pár kroků od pláže, kde se dá využít stínu stromů. ...
Celkový dojem
Klidný pohodlný hotel jen pár kroků od pláže, kde se dá využít stínu stromů. Celodenní stravování je zajištěno formou švédských stolů s pestrým výběrem z místní kuchyně. Denně měněny ručníky a 1x za tři dny ložní prádlo. Naprostá spokojenost.
Okolí

Čistá pláž, blízko do hor, v místě mnoho rozmanitých obchodů, restaurací a služeb

Ubytování

Bez připomínek

Strava

Kvalitní a chutná místní kuchyně, nedaleko vynikající rodinná pekárna.

Další služby

Delegátka paní Lenka - milá, ochotná, dobře informována a znalá místního prostředí, vždy dosažitelná.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
PetrS, 02.10.2018
8,8
Báječný odpočinek
9 Ubytování 7 Služby 9 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásné místo s milými a ochotnými lidmi, báječné jídlo a divoká příroda.
Celkový dojem
Krásné místo s milými a ochotnými lidmi, báječné jídlo a divoká příroda.
Okolí

Menší kidné středisko, moře čisté, pláže udržované v čistotě. Vítr příliš neobtěžoval.

Ubytování

Až na výhled do dvora spokojenost.

Strava

CHutné a zdravé jídlo, chyběla možnost večer dát si obyčejnou vodu - za lahev minerálky 2 eura. Ráno byla voda součástí nabídky.

Další služby

Delegátka na úrovni - milá, ochotná a dobře informovaná. Její průvodcovské služby na výletě perfektní. Jen škoda, že z celé nabídky výletů byl jen ten jeden v češtině. Uvítaůi bychom při dalších výletech alespoň česky tištěné informace o navštěvovaných místech. Výletý jsou také hodně předražené - půjčit si auto vyjde několikanásobně levnější.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jarmila Nesvadbová, 18.09.2018
9
Bezchybná dovolená.
9 Ubytování 9 Služby 8 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Realita odpovídala našim představám i nabídce CK. Maximální spokojenost.
Celkový dojem
Realita odpovídala našim představám i nabídce CK. Maximální spokojenost.
Okolí

Plakias je velmi klidné letovisko s možnostmi pěších, lodních i autobusových výletů. Pláž u hotelu čistá a udržovaná. Komu nevyhovuje dlouhá městská pláž, má možnost vyrazit do blízkého okolí, kde se nacházejí menší a romantičtější pláže - Souda, Damnoni, Amnoudi a Amoudi. Přestože je promenáda v Plakiasu celkem krátká, je zde několik supermarketů, music barů a taveren.

Ubytování

Kvalita ubytování předčila naše očekávání, hotel je viditelně po rekonstrukci, velkou výhodou je WI-FI, lednice a A/C na pokoji. Poloha hotelu téměř ideální, pláž pouze přes pobřežní komunikaci.Velmi dobře hodnotíme hotelové služby - úklid, výměna prádla, recepce a personál restaurace. Zde stojí za vyzdvižení "snídaňový guru", který se přípravě snídaní věnoval každý den již od 4,00 hod. a nic pro něj nebyl problém. Jako vysoký standard lze hodnotit stravu, zejména její rozmanitost. Během 14-ti denního pobytu jsme v hotelu nenarazili na problém. Všem vřele doporučujeme.

Strava

S ohledem na skutečnost, že jsme měli v hotelu Alianthos Beach polopenzi k naprosté spokojenosti, neměli jsme možnost se blíže seznámit s nabídkou místních taveren.

Další služby

Činnost delegátky Tučkové hodnotíme velmi kladně, obšírně jsme byli seznámeni nejen s místem pobytu, ale i historií a dalšími zajímavostmi celého ostrova. Byla vždy k dispozici. Absolvovali jsme na doporučení delegátky dva z fakultativních výletů k naprosté spokojenosti.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří Štěpánek, 04.09.2018
10
úžasná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
prožili jsme úžasný týden,dva dny nepříjemně foukalo,ale nic strašného, jídlo ...
Celkový dojem
prožili jsme úžasný týden,dva dny nepříjemně foukalo,ale nic strašného, jídlo skvělé..v noci klid a ticho,nádherná příroda v okolí a baječní lidé...
Okolí

pláže čisté ,všude pohoda,někde se persionál snaží mluvit česky :),absolutní pocit bezpečí

Ubytování

klidné tiché místo

Strava

prostě baječné

Další služby

delegátka naprosto úžasná

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Pavel, 24.08.2018
9,3
Krásná dovolená v příjemném prostředí
10 Ubytování 10 Služby 7 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená naprosto splnila veškerá očekávání, báječně jsme si užili moře i hory. ...
Celkový dojem
Dovolená naprosto splnila veškerá očekávání, báječně jsme si užili moře i hory. Vřele doporučujeme soutěsky Imbros, Aradena, Kourtaliotiko, Moudrous, Kolita a Agios Antonios. Některé jsou více otevřené je třeba se připravit na perné slunce (Aradena, Kourtaliotiko), ale např. Agios Antonios je celý pod platany a je to báječný funpark zadarmo (lezení přes kameny, žebříky, lana) .... děti (5,7,11) byly absolutně nadšené!!
Okolí

Plakias je příjemné letovisko s minimálními davy lidí. Nemůžu říct, že by byl vyloženě krásný, to už jsem viděla pěknější letoviska, ale za ten klid to určitě stojí. Moře bylo některé dny chladnější s většími vlnami, které bylo při vstupu do moře obtížnější překonávat, ale naprostou většinu dní byly pouze mírné vlnky. Voda byla jinak čistá, žádné řasy ani jiný svinčík. Téměř všechny dny foukal (větší či menší) vítr, který byl velmi příjemný na výlety a večerní procházky, nicméně na písčité pláži to v některých dnech znamenalo téměř permanentní písek v očích a bodání po celém těle. S určitou mírou velkorysosti se ale i tato nepříjemnost dala překonat a užili jsme si skvělou dovolenou.

Ubytování

Hotel Alianthos Beach je velmi pěkně zařízený a v době naší dovolené byl udržován v čistotě, ob den bylyvyměňovány ručníky a povlečení, každý den lehce vytřeno.

Strava

Snídaně a veřeře v bufetovém stylu s velmi širokým výběrem a co do chutě a kvality GENIÁLNÍ!!! Klasicky ovšem jako všude na Balkáně a v Orientu ... dezerty jsou velmi velmi sladké.

Další služby

Personál byl vždy velmi milý, ochotný a připravený pomoci. Bez výjimky velmi přátelský k dětem, např. sami od sebe pomohli malým dětem u bufetu, když zrovna šli okolo. Děti neignorovali, naopak sami spíše zahajovali interakci, ale přitom nebyli vlezlí ... asi nic pro extrémní stydlíny, ale běžné dítě je spokojené.... alespoň ty naše tři byli.Půjčení vozidla vždy rychlé a bez problému. Auto vždy funkční, čisté.... s prvním autem byl menší problém s baterií, trvalo delší chvíli než se podařilo nastartovat, ale vždy jsme dojeli, kam bylo potřeba. Další půjčené auto zcela bez problému.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iva, 14.08.2018
10
Přesně to, co jsme si představovali.
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
V Plakiasu jsme byli už po třetí a tento hotel se nám zatím zdál jako nejlepší.
Celkový dojem
V Plakiasu jsme byli už po třetí a tento hotel se nám zatím zdál jako nejlepší.
Okolí

Jelikož jsme zde byli už opakovaně, zdá se nám, že se vše lepší. Čistota okolí, plážový servis, moře krásně čisté a teplé, není co vytknout. Jen bych chtěl případné zájemce upozornit, že občas zde pěkně fouká, občas jsou i pěkné vlny a letos jsme dokonce i pěkně zmokli. Pršelo cca jednu hodinu, ale vydatně. Je to přeci jenom ostrov a musí se počítat se vším a jižní pobřeží je takové drsnější, ale přírodnější, ale zase na druhou stranu je tu méně lidí než na severní straně a proto je tu i větší klid.

Ubytování

Hodnotím pouze náš pokoj č.121, který byl přístupný mimo recepci z boční uličky hotelu, ostatní jsem neviděl. Pokoj sice menší, ale velice útulný, krásná veliká postel s pohodlnou matrací, televize, lednička, klimatizace, luxusní koupelna se záchodem, malý balkonek. Není co dodat, je tu vše co dva lidi k pobytu na dovolené potřebují. Navíc nám vyhovoval samostatný vchod z ulice. Úklid pravidelný, až přehnaný.

Strava

Jídlo na jedničku a určitě si vybere každý z toho množství druhů jídel jak při snídani, tak i při večeři. A samozřejmě milý personál, který se o nás staral, jak kdybychom byli jejich vlasní.

Další služby

Vše jak má být.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Svoboda Stanislav, 07.08.2018
10
Krásná dovolená, doporučuji
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásná dovolená, na kterou budeme vzpomínat jen v dobrém. S ubytováním i s jídlem ...
Celkový dojem
Krásná dovolená, na kterou budeme vzpomínat jen v dobrém. S ubytováním i s jídlem jsme byli velmi spokojeni, stejně tak personál byl vždy usměvavý, vstřícný, nic nebyl problém zařídit. Všude čisto a uklizeno. Plakias je menší klidné letovisko. Byli jsme tam prvních 14 dní v červenci 2017. Na cestování jsme si půjčili skůtr a projeli okolí - klášter a pláž Preveli, zejména palmový háj s možností koupání v ledových jezírkách byl nádherný. S cestovkou jsme navštívili soutěsku Samaria a město Rethymno. Ve druhé polovině dovolené foukal silný vítr, ale jelikož jsme věděli, že je to větrná oblast, tak jsme nebyli překvapeni. Doporučujeme i vzdálenější pláže Souda a nebo přes olivový háj na Damnoni pláž. Za pláží Damnoni jsou menší pláže, které jsou dobré, pokud fouká vítr - Ammoudaki a Amoudi. U pláží si stačí koupit nápoj a máte lehátko zdarma. Plakias určitě doporučujeme :-)
Okolí

Hotel je na dobré místě. Jedinou nevýhodou je, že nemá bazén.

Ubytování

Pokoje naprosto v pořádku, malý balkon se stolem a židlemi, sušák na balkóně. V pokoji je i malá lednička.

Strava

Jídlo bylo velice chutné, jak v hotelu, tak i v okolních tavernách. V hotelu se při večeři platí nápoje.

Další služby

Delegátka Petra byla velice milá a vstřícná.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petra, 04.05.2018
10
Krásná dovolená, splnila očekávání.
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásná dovolená, splnila očekávání. Snídaně i večeře byly bohaté, rozmanitý bufet. ...
Celkový dojem
Krásná dovolená, splnila očekávání. Snídaně i večeře byly bohaté, rozmanitý bufet. Pokoj byl vždy řádně uklizen. Pláž je opravdu pouze přes ulici, moře krásně čisté. Delegátka byla kdykoli k dispozici, hned po příletu jsme byli pozváni na seznamovací schůzku, kde nám delegátka Petra nabídla možnost zúčastnit se několika výletů, kdo měl zájem, určitě si vybral. My jsme se zúčastnili dvou, byly to krásné zážitky.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana, 05.09.2017
1 2 3

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour