BALI BEACH hotel  

Klimatizace Bazén Wi-Fi (bez záruky)
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Do 100 m od pláže, Klidné prostředí, Klimatizace, Potápění, Sejf, Vodní sporty, Wi-Fi (bez záruky),

Poloha

Zrenovovaný, velmi vyhledávaný a oblíbený hotelový areál se nachází v klidnějším prostředí centra letoviska Bali, v mírném svahu nad mořskou zátokou. Přes silnici se nachází sesterský hotel Bali Village. Nedaleko hotelu jsou restaurace, taverny, obchody s potravinami i suvenýry, pekárna, lékárna a lékařská ambulance. Zastávka městského autobusu je cca 1 km od hotelu, odtud lze cestovat do Rethymna (cca 3,20€/cesta) nebo do Heraklionu (cca 5€/cesta). V sezóně 2016 jezdil v Bali výletní vláček pro turisty a byl zprovozněný bankomat. Nová zajímavost, která zde byla provozována v sezóně 2016 - vodní atrakce na moři (www.jurasplash.com) - otevřeno 10:00-19:00.Pláž: na menší písčitou pláž, místy s oblázky, s pozvolným vstupem se dostanete po schodišti vedoucím k moři. S ohledem na tuto skutečnost a fakt, že v areálu není žádný výtah, nedoporučujeme pro osoby s pohybovými obtížemi. V letovisku jsou další zátoky a písčité pláže, které doporučujeme poznat, směrem od moře se naskýtá atraktivní pohled na pohoří. V blízkosti těchto pláží jsou sprchy, převlékárny, plážové bary a taverny.
Video hotelu 1

Vybavení a služby hotelu

Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek cca 3€/hodina), masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), možnost masáží (na vyžádání, za poplatek). Vnitřní bar, společenská místnost s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, terasa s pěknou vyhlídkou, restaurace, bar a snackbar u bazénu s TV se satelitním příjmem, bar a restaurace na pláži (konzumace v tomto baru není součástí programu all inclusive), hlídaní dětí (na vyžádání, za poplatek), zahrada. Wifi v prostoru recepce, bazénu až směrem k pláži za poplatek cca 3€/den. Předem si lze přikoupit připojení na wifi po celý pobyt.

Tento oblíbený hotel nabízí celkem 63 pokojů (1-, 2lůžkových s možností až dvou přistýlek).

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem (v sezóně 2016 zde bylo i ČT24) a hudebním kanálem, chladničkou, balkónem nebo terasou s větším či menším výhledem na moře, letovisko a hory. Většina pokojů má výhled na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2,70€/den).Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis):


  • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

  • Snídaně (07:30-09:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hotelové restauraci. Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů, místního piva a domácího vína

  • Lehké občerstvení formou snacků (sandwiche, popcorn, kousky pizzy) od 11:00-15:30

  • Zmrzlinu (kopečkovou) pro děti od 12:00-15:30

  • Kávu (filtrovanou), čaj (obvykle 2 druhy), sušenky nebo koláčky od 15:30-17:00 hodin

  • Rozlévané místní nealkoholické nápoje (cola, orange, limonáda, voda, soda, ovocné šťávy a džusy) a rozlévané místní alkoholické nápoje (domácí víno, pivo, ouzo, raki, brandy) od 10:30-23:00

  • Balíček místo oběda v případě strávení dne mimo hotel, nutno vyžádat předem na recepci

Sport a zábava

Dva bazény, dětský bazén a dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6€/set/den), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra). V malém rybářském přístavu je nabídka sportovních aktivit a pronájmu lodí (malá motorová loď pro 4 osoby - cca 35€/hodina včetně pohonných hmot, cca 40€/hodina loď pro 6-7 osob, kánoe - cca 8€/osoba/hodina, šlapadlo - cca 12€/4 osoby/hodina, jet ski - cca 35€/10 minut, cca 50€/20 minut, water ski - cca 35-40€/lekce cca 15 minut, banana, kruhy, vodní kanape - cca 15€/osoba/cca 10-12 minut.

Pláž

Na menší písčitou pláž, místy s oblázky, s pozvolným vstupem se dostanete po schodišti vedoucím k moři. S ohledem na tuto skutečnost a fakt, že v areálu není žádný výtah, nedoporučujeme pro osoby s pohybovými obtížemi. V letovisku jsou další zátoky a písčité pláže, které doporučujeme poznat, směrem od moře se naskýtá atraktivní pohled na pohoří. V blízkosti těchto pláží jsou sprchy, převlékárny, plážové bary a taverny.

Shrnutí

Hotel s překrásným výhledem, v klidném prostředí a za výhodnou cenu.

Výhody

1. Výhodná cena
2. Dobrá poloha
3. Krásné prostředí letoviska

Vzdálenosti

Pláž: přímo před areálem
Centrum: cca 250 m

Další informace

Web hotelu

Facebook hotelu

Pořadatel zájezdu

CK VTT, člen skupiny VIAMARE Group

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Heraklion - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 2,70 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,9
2 hodnocení
9 Ubytování
8,5 Služby
9 Okolí
9 Stravování
Řazení
9,8
Bali Beach je snad nejsympatičtější hotel, který jsme v rámci čtyřech pobytů na Krétě resp. patnácti v Řecku navštívili.
10 Ubytování 9 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Překrásná dovolená v sympatickém nepříliš velkém hotelu v romantickém zálivu ...
Celkový dojem
Překrásná dovolená v sympatickém nepříliš velkém hotelu v romantickém zálivu přístavu Bali. Kvalitní ubytování, milý personál, výborná strava, krásné moře, zajímavé okolí.
Okolí

Hotelový komplex skládající se z řady malých převážně jednopodlažních objektů je citlivě začleněný do úbočí romantické zátoky letoviska Bali, stranou od hlavní pobřežní magistrály. Členité a částečně skalnaté pobřeží zde vytváří uzavřenou enklávu s minimem vícepodlažních staveb, s malým přístavem a množstvím taveren a malých obchodů. Typické jsou místní úzké a často velmi strmé uličky a spousta schodů. Hotelová pláž v zátoce s přístavem je vhodná spíše na plavání, ve východní části Bali asi 10 minut chůze jsou i pláže "procházkové".

Ubytování

Recepce, pokoje, restaurace, bary, bazény i pláž jsou propojeny chodníky a schodišti, opatřenými orientačními tabulkami, takže je všechno snadno dosažitelné. Pokoj ne příliš velký, ale účelně zařízený, koupelna plně funkční. Z terasy byl výhled na celou zátoku, krásný zejména při východu slunce. Cesta na pláž trvala 2 minuty a 75 schodů, schodiště považujeme za velmi užitečná pro zmírnění důsledků vynikající stravy.

Strava

Stravování v restauraci bylo na vynikající úrovni z hlediska kvality, sortimentu jídel a nápojů i souvisejících služeb. V případě nepříznivého počasí (2 x za pobyt) bylo ve vnitřní restauraci poněkud těsno, ale i to personál dobře zvládal. Všechny bary fungovaly dobře, obsluha ochotná.

Další služby

Služby delegáta jsme využíli při příjezdu a odjezdu, vše bez problémů. Výlet lodí do Rethymna (možnost zajištění recepcí) vřele doporučujeme. Hotelový servis kvalitní, všude čisto a to i v okolí hotelu !!! Problémy byly s placeným internetem, který fungoval průměrně jen hodinu po každém zprovoznění na recepci.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ing. Jiří Madar, CSc, 02.10.2018
8
úžasná dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Překrásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře , výhled na hory, do přístavu, ...
Celkový dojem
Překrásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře , výhled na hory, do přístavu, hotel přijemný, obsluha velmi ochotná, trpělivá. Možná více rodin s hlučnými dětmi , občas jsme šli na stravování mimo hlavní časy, abychom jedli v klidu ....
Okolí

Těším se, až se Řekové naučí chovat lépe ke svému okolí , k životnímu prostředí, všude u silnic se válí odpadky, pláže nejsou uklizené ....moře ale krásně čisté , příroda úžasná...

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jarka, 01.08.2018

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour