LENA hotel  

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky) Výhled na moře
Last Minute
HIT
Doporu-čujeme
Doporučujeme
Novinka
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 100 m od pláže, Klimatizace, Sejf, Výhled na moře, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2 lůžka
snídaně nebo polopenze (v hotelu Alianthos Beach)

Poloha

Menší vilka stojí pouze několik desítek metrů od krásné písčito-oblázkové pláže, poblíž hotelu Alianthos Garden a Alianthos Beach a velmi blízko centra městečka Plakias. Samostatně stojící vilka neposkytuje klientům žádné hotelové služby. Okolo pobřežní komunikace jsou obchody, taverny, bary a kavárny. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou ve zvýšeném přízemí a směřují k moři nebo do hor. Z balkónů pokojů je výhled do zeleně a k okolní zástavbě. Pokoje mají dvě lůžka nebo manželskou postel. Jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací (za příplatek), sejfem, fénem, setem na kávu a Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

Snídaně nebo polopenze se podávají formou bohatého bufetu v blízkém hotelu Alianthos Beach (cca 70 m). Nápoje u večeře nejsou v ceně. Restaurace je vyhlášena vynikající kuchyní.

Pláž

Na překrásné písčito-oblázkové pláži si můžete pronajmout slunečníky a lehátka.

Shrnutí

Vilka má výbornou polohu, je blízko pláže a zároveň v blízkosti hotelu Alianthos Beach, kde se podává snídaně nebo polopenze. Velkou výhodou je příznivá cena.

Vzdálenosti

od pláže: cca 170 m.
od centra Plakiasu: cca 200 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Heraklion - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 6x, 7x nebo 13x, 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce CK

v termínu: 6.10. - 17.10. cena zahrnuje: letenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 12x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkový pokoj: od 400 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,1
8 hodnocení
9,1 Ubytování
9,1 Služby
9,1 Okolí
9,1 Stravování
Řazení
8
Celkový dojem, byli jsme velmi spokojeni
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
celkový dojem, byli jsme velmi spokojeni. stava vynikajícíokolí úžasnéto,že foukalo ...
Celkový dojem
celkový dojem, byli jsme velmi spokojeni. stava vynikajícíokolí úžasnéto,že foukalo nám snížilo teplotu a bylo krásnělehátka jsme měli pod stromy a tím jsme mohli být na pláži podstatně delší dobuvelmi jsme si odpočinuli
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 28.08.2017
10
Super dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vše bylo naprosto v pořádku. Delegátka ochotná. Na výletě jsme byli jednou (Festos, ...
Celkový dojem
Vše bylo naprosto v pořádku. Delegátka ochotná. Na výletě jsme byli jednou (Festos, Gortys, Matala) - moc pěkné. Autobusem se dá jet i na sever ostrova, nebo jiné pláže v okolí, což jsme využívali. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Miroslava Chalupníková, 22.08.2017
9
Skvělý klidný pobyt
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Naprosto perfektní, klidné ubytovaní v hotelu Lena, spolu s naprosto vynikajícím ...
Celkový dojem
Naprosto perfektní, klidné ubytovaní v hotelu Lena, spolu s naprosto vynikajícím jídlem v sousedním hotelu ( Aliantos beach, velký výběr skvělých lokálních pokrmů, dezertů atd.), za které doporučuji si připlatit, udělá s pobytu zde, skvělou odpočinkovou dovolenou. Hotel je i kousek od pláže. Jediný problém se občas jeví vítr foukající z hor, ale nebyl za našeho pobytu celou dobu, takže tolik nepřekážel a zároveň je zde i spousta míst, která se dají navštívit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Pangrác, 17.08.2017
9
Pěkná a klidná dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Klidná dovolená se skvělou polopenzí.
Celkový dojem
Klidná dovolená se skvělou polopenzí.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr, 01.08.2017
10
Skvělé
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Ubytování Lena - krásné pokoje s balkónem. Byli jsme velice spokojeni s pokojem a se ...
Celkový dojem
Ubytování Lena - krásné pokoje s balkónem. Byli jsme velice spokojeni s pokojem a se stravováním na 100%. Bohatý bufet nás velice překvapil a potěšil. Každý den jsme nevěděli, co dřív si dát. Všechno jídlo bylo velice chutné a výběr byl obrovský. Opravdu si vybere každý. Vřele doporučujeme si ubytování koupit i se stravováním. Pláž není přelidněná, což nás překvapilo. Když si půjčíte automobil, tak je spoustu výletů na dosah (ale musí se pečlivě sledovat mapa :)) menší mínus je opravdu silný vítr v některé dny. Ale za nás 5 hvězd ;)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Karolína, 31.07.2017
9
Ubytování je na pěkném místě
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Letošní dovolenou jsme si opět vybrali v Plakiasu, ubytování Lena. Ubytování je na ...
Celkový dojem
Letošní dovolenou jsme si opět vybrali v Plakiasu, ubytování Lena. Ubytování je na pěkném místě, nedaleko od pláže a jen pár minut od začínajícího centra. Pokoj je sice menší, ale stačí. Překvapilo nás, že dvoulůžko je větší, což není v Řecku zvyklostí. S úklidem jsme byli spokojeni. Balkonky směrem k moři úžasné, sluníčko tam svítilo až po poledni a to jsme byli již na pláži. Sítě v oknech příjemné. Klimatizaci jsme nepotřebovali. Měli jsme zaplacenou polopenzi a udělali jsme dobře, protože tady si vybere každý. Výlety jsme nepodnikali, protože jsme zde již pokolikáté. Průvodkyni jsme tentokráte nepotřebovali. Vše proběhlo dobře k naší spokojenosti. Ani vítr nás neobtěžoval, naopak, když jdete na túru více kilometrů, tak je to docela fajn. Chceme se opět do Plakiasu vrátit s CK Viamare.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva, 17.07.2017
8
Standardní ubytování s dobrou polohou
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Plakias je vynikající středisko na jihu Kréty. I přes turistickou industrializaci v ...
Celkový dojem
Plakias je vynikající středisko na jihu Kréty. I přes turistickou industrializaci v posledních letech stále patří k těm klidnějším a v okolí lze nalézt pláže téměř soukromé.Studia LENA - standardní ubytování s dobrou polohou (na pomezí turistického centra a klidnější části vesnice, blízko moře i supermarketu a pekárny) a s lehkou rezervou v úklidu. Klimatizace za příplatek, wifi inzerovaná bez záruky fungovala dobře, jen s velmi sporadickými výpadky v řádu vteřin. Jistou nevýhodou je nevyvážená skladba pokojů - jedná se o přízemní domek s pokoji po jeho obvodu. Ty orientované na jih mají výhled na moře, ale jsou vystaveny celý den slunci - to má vliv jak na teplotu v místnosti, tak na možnost pobývat na balkóně. Pokoje na sever výhled na hory přes plochu, která může sloužit jako parkoviště, jsou však ušetřeny celodenního výprahu, a pokoje na východ jsou něco mezi. Snídaně v hotelu Alianthos beach velmi dobré, polopenze snad jen pro toho, kdo nechce mít na místě příliš velké výdaje za jídlo - v okolí je spousta jiných možností, kde povečeřet.Delegátka Petra Folková vynikající, při úvodní schůzce poskytne spoustu zasvěcených informací bez zbytečného balastu. Spolu s panem P. Kušnírem, jenž v Plakiasu před lety působil, patří do první ligy delegátů Viamare. Jen by snad mohla instruovat svého pomocníka pro transfery z letiště, aby nemátl klienty mylnými informacemi o rozloze Kréty, příp. o srovnání rozlohy Kréty a ČR.Jedinou, a u Viamare opakující se slabinou celého zájezdu je užívání nízkonákladového leteckého přepravce. Noční přelety, bez základního občerstvení, jen 15 kg u odbaveného zavazadla, posádka, která se nedomluví česky, tentokrát i změna letu dva dny před odjezdem. Do Řecka se dá letět i mnohem příjemněji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Velmi děkujeme za Vaši krásnou recenzi.

Rádi bychom se vyjádřili k letecké společnosti.

Na českém trhu má monopolní postavení letecký dopravce Travel Service, který si diktuje podmínky přepravy. To znamená, zda bude nebo nebude občerstvení na palubě součástí ceny letu. Občerstvení si můžete zakoupit ve Viamare před odletem nebo přímo na palubě letadla. Je to velká změna, ve srovnání s předchozími lety, ze které ani my nemáme žádnou radost.
Do Středomoří se letadlo otočí za den třikrát. Viamare pro svoje klienty upřednostňuje ranní lety, protože zpravidla na rozdíl od poledních a večerních letů nebývají zpožděné. Naši klienti si ušetří dlouhé čekání na letišti.

PaF, 12.07.2017
10
Byli jsme velice spokojeni
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásné místo pro všechny, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou bez zbytečného ...
Celkový dojem
Krásné místo pro všechny, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou bez zbytečného luxusu v jednoduše zařízených studiích. Strava formou bufetu ve 100 m vzdáleném Aliantos Beach hotelu byla skvělá, každý si mohl vybrat podle své chuti. Delegátka cestovky Petra Folková je příjemná profesionálka, která je velmi ochotná, prakticky pořád na příjmu a vyřeší všechny problémy. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, není vhodná pro milovníky potápění, protože ve vodě s písčitým dnem není co k pozorování. Voda je ale krásně průzračná, občas zažijete i poměrně vysoké vlny. Byli jsme velice spokojeni a pobyt v městečku Plakias můžeme jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří a Marcela, 05.07.2017

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour