SLEVY AŽ 42% NA LÉTO 2021 + 3 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 28. 02.
 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Chutná strava
2. Pěkné koupání
3. Možnost večerních procházek & výborné spojení do města

Poloha

Na našem trhu již známý a velmi oblíbený hotel, který v sezóně 2017 přidáváme do naší nabídky. Hotel Maravel Land se nachází nedaleko hotelu Sea Front, který nabízíme již mnoho let. Hotel leží v klidném prostředí, hned u moře a písčité pláže, zasazen je do pěkné zahrady s květinami, keři, stromy, vzrostlými palmami. Nedaleko je třída s obchody, kožešinami, restauracemi, tavernami a kavárnami. V jednom z velkých obchodů v letovisku je k dispozici nejbližší bankomat (přístupný 24 hodin). Zastávka autobusu městské linky do Rethymna je jen kousek od hotelu (jízdenka vyjde na cca 1,30€/cesta, do Preveli cca 5€/cesta - přestupuje se v Plakiasu, za návštěvu určitě stojí též město Chania -- cca hodina autobusem). Hotel je ideální pro rodinnou dovolenou.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, hlavní bar s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 2€/hodina), vnitřní restaurace s výhledem na moře, bar & snack bar u pláže. Zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce a plážového baru - zdarma.

Hotelový areál tvoří 4 jednopatrové budovy, celkem je zde 63 pokojů (1-, 2lůžkových s možností přistýlky a prostornější pokoje pro rodiny (až pro 4 osoby, oddělená místnost pro děti).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV se satelitním příjmem, fénem, chladničkou, telefonem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, zahradu nebo okolí. Klimatizace za poplatek (cca 5€/den, v rodinných pokojích cca 7€/den). Trezor na pokoji za poplatek (cca 1,50€den). Rychlovarná konvice - na vyžádání. Ceny za rodinné pokoje najdete na našem webu. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 5€/set/den), dětské hřiště, kulečník (cca 2€/hra). Hotel pořádá obvykle 1x za týden řecký večer s hudbou a tancem, někdy disco večer (dle počasí). Masáže - na vyžádání, za poplatek. Vodní sporty na pláži (za poplatek), cca 300 m.

Stravování

formou polopenze nebo za příplatek PLNÁ PENZE nebo ALL INCLUSIVE (viz popis) - ceny najdete na našem webu. Snídaně a večeře formou bufetu.

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:30-09:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-20:30) formou bufetu.

 • Včasná kontinentální snídaně (04:00-07:00) a pozdní studená večeře (20:30-02:00) - jen na vyžádání*

 • Možnost obědů v restauraci a la carte, jen za extra poplatek

 • Občerstvení ve formě snacků (11:00-17:00, mimo čas oběda)

 • Zmrzlinu (kopečkovou) - 11:00-12:30 a 14:30-16:00

 • Odpolední filtrovanou kávu nebo řeckou kávu, teplý a studený čaj, mléko s koláčky nebo sušenkami (16:00-17:00)

 • Neomezenou konzumaci místních rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džusy a další nealko) a místních rozlévaných alkoholických nápojů (točené pivo, víno, ouzo, raki, brandy) od 11:00-22:00

 • Konzumace po 22:00 se hradí extra

 • Balíček místo oběda, *včasnou snídani nebo pozdní studenou večeři je nutno nahlásit nejpozději den předem do 20:00 hodin

Pláž

Moc pěkná široká a dlouhá písčitá pláž (hrubší písek), místy s oblázky, se nachází přímo u hotelu. V moři je v některých částech po cca 4 metrem ploché kamenné plato, ale není ani moc kluzké, ani nemá ostré hrany. Děti si v tomto prostoru bezpečně mohou hrát. Doporučujeme boty do vody, ale lze to i bez nich. Po pláži chodí obvykle dopoledne prodavači sladkého pečiva, doporučujeme ochutnat. Voda je zde čistá a teplá. Vstup do moře je velmi pozvolný. U pláže je sprcha.

Vzdálenosti

Pláž: cca 10 m
Centrum Rethymna: cca 7 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Heraklion - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 1,5 €/den (platba na místě)
klimatizace: cca 5-7 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 10 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Klidné prostředí
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie