Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. Aktuálně nám nefungují telefony, na opravě se pracuje, jsme k dispozici na e-mailu.

Stella Palace Resort & Spa

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Vyžití pro děti
2. Rozmanitá strava
3. Pěkná krajina

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex se skládá z hotelu Stella Palace a sesterského hotelu Stella Village, leží v klidném prostředí v zahradě plné stromů, keřů a květin. Centrum tradiční krétské vesničky a poklidného letoviska Analipsi (více na www.analipsi-village.gr) je cca 700 m od areálu, zde je příjemná pobřežní promenáda, nechybí nákupní i zábavní možnosti, najdete tu typickou tavernu, restauraci, pizzerii, obchůdek se suvenýry, zlatnictví, lékárnu, kostelíček a kapličku. Na molu najdete velké kameny "vyzdobené" 2 delfíny a další s mořskou pannou, u kterých se turisté rádi fotí. V některých restauracích nabízí wifi zdarma. Analipsi patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Gouves a Chersonisos. Na výše uvedeném webu je též i webkamera, videa a fotografie, poznat letovisko tak můžete ještě předtím, než sem dorazíte. V Analipsi jsou menší písčité, oblázkové nebo kamenité pláže, cca 2 m pod úrovní promenády, k nimž se dostanete po několika schodech. V létě zde bývá otevřeno i potápěčské centrum. Z Analipsi můžete cestovat městským autobusem do Heraklionu nebo do rušného Chersonisu (cca 7 km) nebo třeba až do malebného Agios Nikolaos. Autobus staví hned u hotelu, spojení je málo frekventované, aktuální jízdní řád je k dispozici na recepci hotelu. Taxi do Chersonisu vyjde na cca 12-15€/cesta. Letovisko Gouves je odtud cca 3 km. Doporučujeme individuálně navštívit nové Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 8 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let cca 6€, dospělé osoby cca 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Z Analipsi vyjíždí pravidelně výletní vláček do letoviska Chersonisos. Cesta trvá necelé 2 hodiny, jízdné v sezóně 2016: dospělí 10€, děti 6€. Další trasa, které se nabízela turistických vláčkem, byla od 09:10-13:45 - Tradiční Kréta (návštěva Potamies, Avdou a Gonies, živá krétská hudba, ochutnávka raki) - cena byla v sezóně 2016: 20€/dospělí a 10€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€). Zastávka vláčku je před hotelem Stella Village, cca 30 m vpravo.

Vybavení a služby

Hosté využívají služeb obou hotelů, kde je vstupní hala s recepcí, vnitřní a venkovní restaurace, bary, snackbary, kavárny, internetový koutek. Masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), minimarket, kostelíček s byzantskými malbami. Pěkná zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za vratný depozit cca 5€/kus. Wifi v prostoru recepce zdarma.

Celková kapacita je 234 pokojů, které se nachází v 9 budovách (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky. Rodinné pokoje hotel nabízí 2 typy - jednu větší místnost, kde je manželské dvojlůžko a další 2 lůžka a prostornější typ, který se skládá z ložnice a obývacího pokoje (na vyžádání, jsou za příplatky dle obsazení). Hotel dále nabízí pokoje s vlastním bazénem pro max. 2 osoby, pokoje s vnitřním jacuzzi a pokoje se sdíleným bazénem - na vyžádání, jejich přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou (na vyžádání minibar, konzumace za poplatek), balkónem nebo teráskou s výhledem do zahrady, na areál nebo vnitrozemí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). V rodinných pokojích bývá obvykle jen sprchový kout. Některé pokoje mohou být propojené - rodinné (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Upozorňujeme, že v pokojích s jednou přistýlkou nelze ubytovat navíc též infanta (dítě do 2 let věku).

Sport a zábava

V areálu je celkem 7 úžasných bazénů (5 bazénů pro dospělé, některé i s částí pro děti a další dětské bazény, některé s atrakcemi - skluzavky, pirátská loď s tobogánem a další dětské vodní radovánky), dětské hřiště, dětský klub Jumbo (v cizím jazyce). Slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži před hotelem zdarma. V okolí se nachází i další větší veřejné pláže (od 250-600 m), zde se však plážový set hradí (cca 6-8€/set/den). Elektrické hry (za poplatek cca 0,50-2€/hra), air hockey (cca 1€/hra), dětská autíčka, kolotoč (cca 0,50€), 2 kulečníky (cca 2€/hra), tenis (zdarma, poplatek za noční osvětlení), stolní tenis (zdarma), volejbal, plážový volejbal, minifotbal, minigolf - zdarma, šipky zdarma. Venkovní divadlo. Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně animační programy pro děti i dospělé (cca 6x týdně, v cizím jazyce). Nové Spa centrum & wellness (procedury a masáže za poplatek, nabízí se několik typů balíčků masáží na 1 až 5 dnů - svatební, krétská, matka & dcera, speciál Stella od cca 160-355€/balíček, služby lze objednat i předem přes webové stránky hotelu).

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis):

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:30-10:00) a obědy (12:30-14:30) formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci.

 • Večeře (19:00-21:30) formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci nebo v a la carte restauraci (otevřena 19:30-21:30 v rámci programu all inclusive)

 • Večeře v hlavní restauraci bývají obvykle 2x týdně tematické. Během jídel (snídaně, obědy i večeře) bývá též příprava formou tzv. live cooking - úprava přímo před hotelovými hosty

 • Během pobytu 1x možnost večeřet v gurmánské restauraci Elia, nutná předešlá rezervace na recepci nejpozději do 13:00 hodin

 • Včasná kontinentální snídaně (na vyžádání) od 05:30-07:30

 • Pozdní snídaně od 08:30 do 11:00 formou malého bufetu

 • Pozdní večeře od 22:00-00:00 (na vyžádání)

 • Během obědů a večeří neomezená konzumace vody, sody, místního točeného piva, místního vína

 • Během večeří je požadováno společenské oblečení, stejně tak není povolen vstup do restaurace během obědů v plavkách nebo plážovém oděvu

 • Včasné snídaně, balíčky místo oběda a pozdní večeře je nutno nahlásit na recepci nejpozději do 20:00 předchozího dne

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických (nealko dle nabídky hotelu, čaj, filtrovaná káva, dětské koktejly, nealko koktejly), místních rozlévaných alkoholických nápojů (točené pivo, víno, brandy, ouzo, raki) a dovážených rozlévaných alkoholických nápojů (whiskey, vodka, campari, gin, tequila, koktejly dle denní nabídky) od 10:00-23:00 v barech Kochili a Thalassa

 • Zmrzlinu (kopečkovou), lehké občerstvení ve formě teplých a studených snacků od 11:00-17:00

 • Odpolední filtrovaná káva, čaj, koláčky nebo sušenky od 16:30-17:30

 • Nápoje v Piano baru v hotelu nejsou zahrnuty v programu all inclusive.

 • Pokojová služba (room service) mezi 08:00-23:00 je účtována s přirážkou 20 % z ceny objednaných jídel

 • Konzumace po 23:00 hodin se hradí extra, v ceně all inclusive není zahrnuto stravování v restuaraci Elia a La Veranda

Pláž

Menší písečná pláž v uměle vytvořené zátoce chránící i před případnými vlnami je hned před hotelem, přes málo frekventovanou silnici. Vstup do moře je zde pozvolný. Na pláž se sejde po několika schodech. V blízkosti pláže (vedle supermarketu) je sprcha, toaleta je u hotelového bazénu, cca 50 m.

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 15 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie