SYNERO studia a apartmány  

Klimatizace Bazén Wi-Fi (bez záruky)
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Blízkost centra města, Do 500 m od pláže, Klidné prostředí, Klimatizace, Maximální soukromí, Oblíbené - rezervujte včas, Sejf, Wi-Fi (bez záruky),

Poloha

Velmi žádané ubytování typu studia a apartmány se nachází v klidném a příjemném prostředí turistické oblasti Stalida (někdy označované jako Stalis), kde je mnoho restaurací, kaváren, barů, obchodů, půjčoven aut a motorek. Budovu obklopuje pěkně upravená zahrada s palmami, fíky, ibišky. V letovisku, které se rozkládá mezi Chersonisem a Malií, jsou též 2 bankomaty (nejbližší cca 200 m, blízko hotelu Kyknos Beach). Lékárna je cca 30 m. Zdravotní středisko je ve Stalidě i v Malii, obě cca 800 m. Diskotéky a noční bary jsou cca 1 km od studií, v letovisku Malia. Autobusové spojení je možné do Heraklionu (jízdenka cca 3€, do Malie - cca 1€). Autobusová zastávka letoviska Stalida je označena číslem 30, cca 500 m. Spojení je frekventované, v sezóně každých cca 15-30 minut. Taxi vyjde na cca 1,50€/1 km. Během pobytu doporučujeme navštívit na konci letoviska Malia významné archeologické naleziště, pozůstatky mínójského paláce, cca 5 km. Otevřeno je denně od 09:30-15:00, vstupné stojí cca 4€. Lze cestovat autobusem, který jezdí směr Agios Nikolaos a vystoupit na zastávce č. 36. Taxi do Malie vyjde na cca 7-8€/cesta. Jízdné do Heraklionu vychází na cca 3,60€/cesta. Ve vzdálenosti cca 50 m je nástupní a informační stanice turistického vláčku, který jezdil v sezóně 2016 každý den, 3 různé trasy, podél pobřeží (trasa trvá cca 90 minut) a 2 do horských vesniček Mochos a Krasi (půldenní). Cena cca 10-20€ dle trasy. Sleva při opakované vyjížďce cca 2€.

Vybavení a služby hotelu

Zahrada a malé parkoviště. Před studii se nachází kavárna (u silnice), která nabízí snídaně, občerstvení a nápoje. Wifi zdarma.

Celý komplex tvoří 6 studií a 5 apartmánů.

Vybavení pokoje

Studia pro 1-3 osoby se skládají z 1 místnosti s kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, 2 pevnými lůžky a přistýlkou (v případě obsazení 3 osobami). Apartmány pro 2-4 osoby se skládají z 2 místností - ložnice s manželským dvojlůžkem a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (sofa) či přistýlkami pro třetí a čtvrtou osobu. Je zde též kuchyňský kout se základním vybavením, elektrický vařič a chladnička. Všechna studia a apartmány mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, fén, TV se satelitním příjmem, balkón nebo terasu s křesílky, malým stolkem a sušákem na prádlo. Apartmány jsou situovány v přízemí budovy, mají terasu a výhled do zahrady. Studia mají boční výhled směrem na moře, hory, letovisko či zahradu. Trezor na pokojích (za poplatek cca 12€/pobyt), klimatizace (za poplatek cca 4€/den). Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Bez jídla. Vlastní s možností vaření. Předem je možné zakoupit snídaně i večeře (formou švédského stolu) nebo all inclusive v hotelu Kyknos Beach, cca 150 m.

Sport a zábava

Možnost používání bazénu, sportovních zařízení a dalších služeb v hotelu Kyknos Beach. Na pláži jsou různé vodní sporty (za poplatek), slunečníky a lehátka (za poplatek cca 6-8€/set/den - dle sezóny).

Pláž

Nejbližší písečná pláž je ve vzdálenosti cca 150 m, další - lépe upravená pláž, je vzdálena cca 300 m. Ve vzdálenosti cca 400 m leží další velmi pěkně upravená písečná pláž, ke které se dostanete příjemnou cestou se stromořadím. Všechny pláže jsou k dosažení přes silnici a jsou s pozvolným vstupem do moře. Sprcha a toalety jsou na pláži před hotelem Alexander Beach.

Shrnutí

Velmi oblíbená studia v klidném prostředí s možností večerních procházek.

Výhody

1. Možnost přikoupení stravy v Smartline hotelu Kyknos Beach 4*
2. Příjemné klidné prostředí
3. Travnatá plocha před studii pro hry dětí

Vzdálenosti

Pláž: cca 150-400 m
Centrum: cca 170 m

Pořadatel zájezdu

CK VTT, člen skupiny VIAMARE Group

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha/Brno - Heraklion - Praha/Brno včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 12 €/pobyt (platba na místě)
klimatizace: cca 4 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,7
13 hodnocení
8,7 Ubytování
8,1 Služby
8,6 Okolí
9,4 Stravování
Řazení
1 2
8,3
ubytování Synero
7 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená super
Celkový dojem
Dovolená super
Ubytování

Ubytovací zařízení čisté, snad jenom na mravence jsme si nezvykli.

Strava

super v hotelu Kyknos Beach

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jelínek, 26.10.2018
7,3
Na světové straně záleží
9 Ubytování 2 Služby 8 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Do Řecka a na Kypr jezdím ráda. Po dobrých zkušenostech s VTT k tomu využívám jejich ...
Celkový dojem
Do Řecka a na Kypr jezdím ráda. Po dobrých zkušenostech s VTT k tomu využívám jejich služeb. Právě ta cetnost mi umožňuje srovnávat služby i zvláštnosti prostředí.V květnu jsem byla na Kypru v Pafosu. Delegátka aktivní a vstřícná, ale zájem účastníků zájezdu jen když byl výlet dárkem cestovní kanceláře. Použila jsem proto jako náhradní řešení taxi. Na 25 km - 30 € tam, 30€ zpět.V červenci na Santorini delegátka na vstupním setkání poskytla tolik informací a doporučení, že jsme všechna archeologická naleziště a muzea navštívili sami za pomoci místní dopravy. Skvělé!Koncem září jsme si spojili 2 zájezdy na Krétě v jeden pobyt. Ve Stalidě na severu pan Žižka se nám zviditelnil jen na vstupním přivítání. Pak už se jen na mobil zeptal jestli něco nepotřebujeme. Nepotřebovali jsme. Naopak na jihu v Plakias paní Lenka nás nejen zásobila informacemi a plánky, ale i sama na výletech provázela odborným výkladem ve dvou jazycích, ale poradila si i s menším zájmem a realizovala výlet mikrobusem.Ať tak či tak, miluji Řecko po každé návštěvě jestě víc..
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vendulka Bekrová, 21.10.2018
9,3
Pěkná dovolená
8 Ubytování 9 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Na Krétu jezdíme v podzimních termínech opakovaně a rádi, ve Stalidě jsem byli po ...
Celkový dojem
Na Krétu jezdíme v podzimních termínech opakovaně a rádi, ve Stalidě jsem byli po osmi letech podruhé, opět jsme vybrali apartmány Synero a snídaně v hotelu Kyknos. Bylo nás celkem 5, tak jsme měli přízemní apartmán pro 4 a studio ve druhém patře pro jednoho. Člověk se samozřejmě neubrání srovnávání. Stalida celkově je dnes asi na pohled hezčí a čistější než dříve, zmizela téměř všechna smetiště a rozbořené domy, více se dbá na vzhled okolí i když samozřejmě - pořád je to Kréta a ne třeba Rakousko, s tím se musí počítat.Na Krétu jezdíme především za krásným mořem a odpočinkem, nevyhledáváme luxusní rezorty a máme radši místo popíjení u baru a zábavy s hotelovými animátory vlastní program, takže tato lokalita i ubytování je pro nás naprosto vyhovující.
Okolí

Moře nádherné, zažili jsme vlny i pár klidných dní, měli jsme štěstí na počasí. Nejbližší pláž Alexander Beach vypadá jinak než si pamatujeme, asi bouře jí za ty roky kus spláchly a stavební úpravy hotelu také asi něco ubraly, tam kde bývalo místo na volné položení ručníků už jsou jen holé kameny a vedle byla první polovinu pobytu vyplavena hromada řas, kterou nikdo neuklízel, takže tam se ležet nedalo a zbytek pláže byl nacpaný slunečníky těsně vedle sebe. Ke konci pobytu hromada řas zmizela a už se tam zase dalo více koupat.My ale chodili radši na Ikaros Beach, dá se volně procházet hotelovým areálem a pláž je tam krásná, ve vzdálenější části je i místo bez slunečníků. Obě dvě pláže jsou opravdu kousek cesty, což potvrzuje i naše babička po operaci kyčle, neměla problém tam dojít i několikrát denně.Večer jsme se chodili projít buď do Malie nebo na druhý konec Stalidy k přístavu a pozorovali noční cvrkot. Nejlepší zmrzlinu mají ve Sweet World směrem od Synera vlevo, kus dál stejným směrem je rychlé občerstvení Cretan Family, doporučujeme.Také byl moc pěkný výlet pěšky přes kopce do vesnice Mochos, značený pěší i bike trail začíná, když prejdete hlavní silnici kousek za zastávkou busu 31 a projděte až za odlehlejší hotely. Je to krásná divočina, vyskládaná oslí cesta z kamenů, kozy, pichlavé keře a maličké bramboříky, nezapomenout za sebou zavírat drátěné branky. Nedoporučuji za vedra, zásobu vody sebou, v Mochozu se dá občerstvení koupit. My byli v takové jednoduché hospůdce mezi místními, velmi milé setkání, náměstí s turistickým ruchem zůstalo za rohem a byl to jiný svět. Boty určitě pevnější, žádné žabky ale minimálně nějaké outdoorové sandály se špičkou. Cyklistům tuto cestu mohu doporučit jen na celoodpružených kolech a pouze pokud mají zkušenost s jízdou v terénu, prostě je to pro bikery ale stojí za to.Jedna cesta ze Synera je asi 6 km a převýšení přes 500 m. My to šli volně asi 2,5 hodiny.Jinak se dá busem zajet do Heraklionu nebo Agios Nicolaos, také je na jeden den fajn hlavně pro děti aquapark ve Star Beach v Herosnisos, je to taková malá, ekonomická varianta velkého Watercity a platí se pouze 8 e za celodenní vstup na tobogány, slunečník a lehátka, kdo nechce, neplatí nic, vstup je volný a dojedete si tam pohodlně busem.

Ubytování

Studia v patře jsou prostorná, pohodlná, dobře větratelná i bez klimatizace (mimo nejhorší vedra v plném létě). Zařízení naprosto dostačující.Apartmány - tam jsme byli letos trochu zklamaní. Před lety jsme měli prvni apartmán s verandou do přední zahrady a ten byl naprosto super, dost velký pro čtyři, účelně zařízen. Myslela jsem, že jsou všechny apartmány přibližně stejné, ale bohužel ne. Náš apartmán s výhledem do zadního traktu zahrady působil stísněně, přední mistnost s kuchyní se hodila maximálně pro krátký pobyt tří osob, čtyři jsme se ani nemohli vejít ke stolu, všechno nádobí a vybavení bylo evidentně pro 3. Myslím, že kdybychom si řekli, tak majitel chybějící židli a nádobí dodal, ale my jsme si vypůjčili vše za studia, kde bydlel další člen naší výpravy sám a tak jsme to neřešili. A další židle by se tam stejně nevešla. Vařit v tomto prostoru, vyndat třeba něco z lednice, to byl leckdy úkol pro hadí ženu 😀 Ve vybavení chybí krájecí prkénko a slušný nůž, vařečka. Další hvězdičku z hodnocení musím ubrat kvůli naprosto příšerné matraci na dvojlůžku. Péra z ní se neúprosně tlačila do těla na všech možných i nemožných místech, dali jsme si pod prostěradlo ještě deky pro změkčení a vyrovnání a tak jsme nějak těch 12 dní přežili, ale o kvalitním spánku se mluvit nedá. Matrace na přistýlkách byly v pořádku.Úklid byl bez problémů, ručníky a povlečení měněny častěji než je v našich krajinách zvykem, když praskla žárovka, stačilo ji nechat na viditelném místě a po návratu od moře byla už vyměněna.Nebýt té matrace a umístění 4 lidí v apartmánu který nevyhovoval prostorově, dala bych ubytování plný počet hvězdiček. Přitom ve vedlejším apartmánu, kde jsme byli před lety a který plně vyhovoval, byli ubytováni jen dva lidé. Asi moc nechápu systém výběru pokojů. Nicméně pořád je to jedno z nejpříjemnějších ubytování, které jsme na Krétě zažili.

Strava

Měli jsme snídaně v Kyknos a stejně jako před lety i teď vynikající. Jednou jsme si přikoupili večeři a moc dobré, není co vytknout. Také jsme jeden večer byli v hotelu na barbecue s živou řeckou hudbou, minule se nám to líbilo, ale letos myslím, že celkově to nestojí za ty peníze 25e za dospělou osobu. Asi je lepší zajít si na večeři někam do běžné taverny nebo si koupit v hotelu o víkendu běžnou řeckou večeři. Jinak jsme vařili sami, nakupovali v Malii nebo nejčastěji v supermarketu Gemini.

Další služby

Pan delegát byl příjemný a vstřícný, podal základní informace a víc jsme nepotřebovali. Organizované výlety jsme tentokrát nevyužili, zdály se nám zbytečně drahé a nejsme příznivci davových prohlídek. Zajeli jsme si busem kam jsme chtěli, zastávky jsou blízko a bus jezdí každou čtvrthodinu. Auto jsme měli pronajaté při minulém pobytu a vše bez problémů, tentokrát jsme ho nepotřebovali. Velký a dětský bazén s malým hřišťátkem je k dispozici v hotelu Kyknos, minulý pobyt jsme tam často chodili, letos už jsou děti velké a tak jsme nevyužívali.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Slezáková, 14.10.2018
3,3
Dovolená 2018
5 Ubytování 2 Služby 1 Okolí 5 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené - velmi dobrý. Destinace Stalida je velmi hezká, z pláže ...
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené - velmi dobrý. Destinace Stalida je velmi hezká, z pláže výhled na okolní hory, pláže písečné, příjemné. Destinace není příliš rušná, což nám vyhovuje. Byli jsme velmi spokojeni.
Okolí

Krásné - viz popis v úvodu. Destinace Stalida je velmi hezká, z pláže výhled na okolní hory, pláže písečné, příjemné. Destinace není příliš rušná, což nám vyhovuje. Byli jsme velmi spokojeni.

Ubytování

Ubytování - průměrné. Bydleli jsme v přízemí, když jsme chtěli světlo, tak nám z otevřených dveří koukali cizí lidé do kuchyně, totéž u balkónu (přízemí, v úrovni chodníku). Orientace apartmánu na východ - byly slyšet auta z nedaleké průjezdné komunikace (ostatní apartmány směrem do zahrady).

Strava

Bez stravování.

Další služby

S delegátem maximální spokojenost, velký výběr výletů. Půjčili jsme si auto soukromě, což bylo mnohem levnější než půjčovna nabízená cestovkou (zřejmě už končila sezóna, proto prodejci zlevňovali).

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
xxxxxxxxxxxxxx, 03.10.2018
10
Bezva dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Skvělá dovolená, nechtělo se nám domů!:-)) Rozhodně doporučujeme! Počasí se ...
Celkový dojem
Skvělá dovolená, nechtělo se nám domů!:-)) Rozhodně doporučujeme! Počasí se vydařilo, celý týden kolem 30st:-)
Okolí

Stalida je rušnější místo, spousta taveren, obchodů, služeb, bankomaty,nákupní centrum, půjčovny aut, skútrů, motorek.Autobusové spojení do Heraklionu, Ag.Nicolaos (bus jezdil snad každou půlhodinu), zastávka kousek na hlavní silnici.Apartmány Sinero stojí v pěkné zahradě se spoustou palem a květin, asi 200-300m od moře. Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, spousta lehátek a slunečníků, pokud však popojdete kousek dál, najdete i místo bez slunečníků, v září už tu nebylo tolik lidí jako asi v hlavní prázdninové sezoně. První 3 dny moře docela klidné, zbytek dost velké vlny(červená vlajka),což je tu obvyklé, takže toto místo asi není úplně vhodné pro malé děti.Voda krásně čistá, teplá(27st.),občas ve vodě kameny, ale jen na jedné straně,pláž písečná, sem tam malý oblázek.Řekla bych,že pláž ve Stalidě je nejhezčí ze všech okolních(Chersonissos,Gouves).Kousek od moře se zvedají nádherné hory(pěkně vysoký krpály:-)), kam jsme podnikli túru do vesničky Mochos(tam a zpátky asi 12km), náročnější výstup,jen pro fyzicky zdatné, vedou tam úzké kamenné cestičky nebo chodníčky s prudkým stoupáním a mečením divokých koz, ale výhledy z té výšky na celé letovisko jsou nezapomenutelné:-)

Ubytování

Ubytování pěkné, čisté, pro přespání zcela dostačující, s kuchyňským koutem, ledničkou, varnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem, pár talířů, skleničky. Pokoj ve 3.patře s balkonem s výhledem do krásné zahrady nedaleko hlavní ulice, občas slyšet hluk aut, ale nic strašného. Koupelna se sprchovým koutem, pěkná, zřejmě zrekonstruovaná, úklid denně kromě neděle. A žádní komáři! Za celý týden ani jeden a to jsme měli celou noc otevřené balkonové dveře:-)

Strava

Stravování vynikající! Měli jsme polopenzi, snídaně a večeře v sousedním hotelu Kyknos, formou švédských stolů a bylo to nejlepší stravování, jaké jsme v Řecku zatím měli.Snídaně: šunky, sýry,vejce na tvrdo, míchaná vejce,klobásy,párky,teplá zelenina, fazole, zeleninové saláty,několik druhů marmelád, vločky, nutela, med,máslo,ořechy, ovoce, sladké buchty několik druhů, vánočka,palačinky, bagetky, chleby, k pití káva, čaj, vody, džusy, atd.Večeře: hranolky, brambory, těstoviny, rýže, kuřecí maso, vepřové, ryby, vynikající řecká jídla, spousta zeleninových salátů,žampiony, fazole,ovoce, zelenina, dortíky, zmrzlina...k pití voda,cola, sprite, pivo, vína...Vše neustále doplňováno, (kuchaři i servírky pěkně kmitali), i když člověk dorazil až na poslední chvíli. Snídaně od 7.30h do 10h a večeře od 18.45h do 21.15h, dalo se sedět i venku na terase, takže paráda:-)

Další služby

Delegát sympaťák, ochotný, informace dostatečné, služby a výlety jsme ale nevyužili, vše si zařizujeme všude sami.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Renata S., 15.09.2018
10
Úžasná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Nádherné, klidné, čisté a upravené letovisko. Nádherná, čistá, udržovaná písečná ...
Celkový dojem
Nádherné, klidné, čisté a upravené letovisko. Nádherná, čistá, udržovaná písečná pláž s možností využití zdarma čistých, udržovaných toalet v hotelu Ikaros. S ubytování v přízemním apartmánu Synero jsme byli rovněž spokojeni - malá budova, rodinného typu, jen pár pokojů a samí Češi ze stejné cestovní kanceláře, klidné a pohodové prostředí obklopené zelení a zahradou.
Strava

Ubytování v Syneru je bez stravy, ale měli jsme zaplacené večeře v hotelu Kyknos Beach a byli jsme moc spokojeni, jak s kvalitou jídla, tak i s množstvím a výběrem jídel a prostředím restaurace, a také i s milým personálem.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kamila Zounarová, 01.09.2018
10
Úžasná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Naprostá spokojenost
Celkový dojem
Naprostá spokojenost
Okolí

10

Ubytování

10

Strava

Vlastní 10

Další služby

10

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iveta Šeberová, 01.09.2018
8,3
Dojem ze severní Kréty
8 Ubytování 9 Služby 7 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Pohodová dovolená. Vše fugovalo jak mělo a navazovalo od letiště po ubytování i ...
Celkový dojem
Pohodová dovolená. Vše fugovalo jak mělo a navazovalo od letiště po ubytování i konečný svoz. Pobyt celkově bez problémů. Příjemné ubytování, příjemný delegát, moře krásné.
Okolí

Rušnější místo, spousty taveren a obchodů. Moře krásné, ale celý týden neklidné, velké vlny a občas haluchy..

Ubytování

Studio Synero přesně odpovídalo naší představě. Zapadlé v zahradě, oddělené od okolního ruchu, studio prostorné, čisté, výhled do zahrady, vzdáleně na moře i na hory. Úklid v pořádku. Balkonek, posezení, dostatečně velký sušák.Spokojenost.

Strava

Hotel Kyknoos výborné jídlo, velký výběr, jen vázla trošku organizace. ( pravidelně chyběly lžičky ke kávě atd.)Místní taverny dobré, příjemné prostředí, chutné jídlo.

Další služby

Delegát byl ochotný, milý a vstřícný. Výlet vyšel k naprosté spokojenosti.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Daniela Čermáková, 16.08.2018
1 2

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour