THE ISLAND hotel  

Klimatizace Bazén Wi-Fi (bez záruky)
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Do 100 m od pláže, I pro náročné, Klidné prostředí, Klimatizace, Wi-Fi (bez záruky),

Poloha

Moderně postavený areál ve stylu "boutique hotel" tvoří celkem 3 budovy, je zasazený do pěkně udržované zahrady. Nachází se v klidném prostředí letoviska Kato Gouves. Kousek od hotelu je pár taveren a restaurací. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby a mladistvé nad 17 let. Centrum střediska je cca 15-20 minut procházkovou chůzí, zde jsou nákupní i zábavní možnosti, bankomat, lékárna, poštovní schránka, zdravotní středisko, klenotnictví, obchody se suvenýry, keramikou, restaurace, taverny, kostelíček. Zastávka autobusu je cca 15 minut procházkovou chůzí, z hlavní silnice lze cestovat do hlavního města Heraklionu (cena jízdenky cca 2,30€/jízda) nebo na opačnou stranu do Chersonisu a dalších míst. Cena za taxi vychází na cca 1,50€/1 km. Turistický vláček jezdil v sezóně 2017 kolem pobřeží, v hlavní sezóně každé cca 2 hodiny, jízda trvá cca 75 minut a jízdenka stojí cca 9€/osoba a cca 5€/děti. Doporučujeme individuálně navštívit krétské akvárium (Crete Aquarium) v Gournes (www.cretaquarium.gr), mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let cca 6€ a dospělé osoby cca 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba.

Vybavení a služby hotelu

Recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (zdarma), výtahy (jen ve 2 budovách), konferenční sál (až pro 320 účastníků), pokojová služba (za poplatek), hlavní restaurace The Kitchen, venkovní restaurace The Stone, vnitřní bar Veranda, bar a snacbar Tholos u bazénu, taverna, plážový bar Yachting (otevřen v návaznosti na počasí), venkovní terasa s posezením. Prádelna (za poplatek), minimarket (10:00-20:00, plážové oblečení a vybavení, noviny, cigarety, krémy a další), knihovnička vedle hlavního baru, kostelíček Sv. Dimitria. Wifi v prostoru celého hotelu a na pokojích (zdarma). Osušky na pláž zdarma. Velká zahrada s palmami, araukáriemi a různými keři, parkoviště.

Celková kapacita areálu je 298 pokojů.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, paralelním telefonem v koupelně, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály (cca 40 programů), chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, na zahradu nebo moře. Výhled na moře je za příplatek. Na pokojích je též rychlovarná konvice s každodenním doplňováním porcované kávy, čaje, cukru a mlíčka a lahví vody. Trepky jsou v pokojích s výhledem do zahrady a v jednolůžkových pokojích, ve všech ostatních typech jsou též župany. Nadstandardní typy pokojů s výhledem na moře se sdíleným nebo vlastním bazénem, dále Cool suite s výhledem na moře jsou na vyžádání, jejich přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme. Propojené pokoje (jen standardní s výhledem na moře) a jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet. Je možný odečet za večeře a pobyt jen se snídaněmi. Na vyžádání je možné zajistit včasnou snídani (do 07:30 - káva, čaj, sladká buchta), nutno nahlásit minimálně 1 den předem. Stejně tak v případě pozdního příjezdu zpět na hotel lze zajistit obložený talíř (nutno nahlásit předem). Hotel vyžaduje během večeří u mužů dlouhé kalhoty.
Hotel zajištuje bezlepkovou stravu - u pokrmů je uvedeno označení, pokud se jedná o bezlepkové pokrmy. Upozorňujeme však, že hotel neposkytuje bezlepkové pečivo.

Sport a zábava

2 bazény, bazének s jacuzzi (zdarma) slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma. Tenis (zdarma, není večerní osvětlení), hřiště na basketbal, volejbal, stolní tenis a šipky (zdarma), kulečníky (za poplatek cca 2€/hra). Fitcentrum (09:00-20:00, zdarma), Spa centrum (10:00-17:00, relaxační nevyhřívaný vnitřní bazén s vodními tryskami -zdarma, jacuzzi, sauna, pára - cca 15€/osoba/hodina - minimálně 2 osoby, kosmetické služby - za poplatek), herna (10:00-23:00, kulečníky za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně pravidelně večery s živou hudbou nebo příležitostně řecký večírek.

Pláž

Dlouhá písečná pláž je hned před hotelem, přes silnici. Vstup do moře je zde pozvolný.

Výhody

1. Příjemné čisté prostředí
2. Vstřícný personál
3. Chutná kuchyně

Další informace

Web hotelu

Facebook hotelu

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

0 hodnocení

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour