ZAFIRI studia a apartmány  

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky)
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 100 m od pláže, Klidné prostředí, Klimatizace, Sejf, Vhodné pro rodiny s dětmi, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-5 lůžek
vlastní stravování

Poloha

Vilka stojí v západní části městečka Paleochora, hned za hotelem Sandy Beach. Na nádhernou písečnou pláž, vzdálenou asi 50 m, se dostanete snadno po cestě. Do centra Paleochory, kde naleznete taverny a obchody, je to také jen pár minut. Před domem je příjemný prostor, který skýtá posezení v zeleni. Nad Zafirou se vypínají trosky starého hradu Selino.

Ubytování

Starší budova je postavena v tradičním krétském stylu a odpovídá tomu i interiér. Studia jsou ve zvýšeném přízemí a prvním patře, mají dvě samostatná lůžka nebo manželskou postel, a některá přistýlku (pevné lůžko). Apartmány jsou ve zvýšeném přízemí a mají jednu ložnici se dvěma samostatnými lůžky nebo manželským lůžkem a obytnou kuchyň, kde jsou další dvě pevná lůžka nebo dva rozkládací gauče (pro děti do 10 let). Studia a apartmány mají koupelnu (sprcha, WC), kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí, myčky a ledničky), klimatizaci (za příplatek), fén, TV a sejf. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Některé terasy v přízemí mohou být doslova vnořeny do zástavby domu, jsou uzavřeny a odděleny zděnými přepážkami od ostatních teras. Tyto terasy poskytují dostatek soukromí a příjemný chládek. Studia v prvním patře mají výhled do okolní zástavby a na pevnost Selino. Z přízemních teras se budete dívat do místní zástavby a do zeleně. Na recepci je Wi-Fi.

Pláž

Na krásnou písečnou pláž, kde si lze pronajmout slunečníky a lehátka, se dostanete asi za 2 minuty.

Shrnutí

Největší předností je blízkost krásné písečné pláže a blízkost centra, kde naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. Představuje dobrý standard za výhodnou cenu.

Vzdálenosti

od písečné pláže: cca 50 m
od centra Paleochory: cca 350 m

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 400 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

minimální obsazenost apartmánů: 2 osoby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,8
24 hodnocení
8,5 Ubytování
9,1 Služby
8,7 Okolí
9 Stravování
Řazení
1 2 3
6,5
Letovisko krásné, ubytování strašné!
1 Ubytování 10 Služby 5 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hezký, městečko doporučuji. Ubytování nikoliv. Majitelům cestovní kanceláře ...
Celkový dojem
Hezký, městečko doporučuji. Ubytování nikoliv. Majitelům cestovní kanceláře doporučuji neobnovit spolupráci s hotelem/penzionem Zafiri. Letecké spojení je ideální, bez připomínek. Delegátka na letišti již čekala s úsměvem na rtech. Je vidět, že je to osoba na svém místě.
Okolí

Okolí hotelu Zafiri nebylo příjemné. Cestou na pláž byly cesty špinavé, plné odpadků. Rozbité židle a lehátka byly odloženy v přístupných zahradách, na viditelných místech. Nebyl to hezký pohled.

Ubytování

Hned první den příjezdu jsem zjistila, že je nefunkční velká plotýnka na el. vařiči.V pořádku byla jen malá na džezvu. Druhý den byla opravena. Druhý den ráno se rozbila židle u jídelního stolu. Odpoledne byla nahrazena zcela jinou, ne stejného druhu jako dvě ostatní. Přestože apartmán byl pro 4 osoby, u jídelního stolu byly 3 židle, takže jedna z nás jedla i pila na posteli po celou dobu pobytu. Ten den také vytekla lednice, nikdo (ani personál ani rekreanti před námi) nevylil odtokovou misku. Některé jídlo, které bylo timto znehodnoceno a vyhozeno do odpadkového koše. V obou místnostech byly na oknech/dveřích utržené závěsy na obou koncích. Na balkoně byl rozbitý sušák na prádlo a tak neustále končil na zemi a s ním i pověšené prádlo. Dle přiloženého seznamu vylepeného v kuchyňské lince chybělo: 2 malé šálky, 3 mělké talíře, 1 sklenice velká, 1 pepřenka, 2 odpuzovače hmyzu a již zmíněná židle u stolu. Také nebyla lopatka na běžný úklid. Ovšem katastrofální byl stav křesílek na balkoně. Výplety byly na několika místech přetržené a to jak na sedácích tak i opěradlech. Použít je v tomto stavu bylo dost nechutné a tak jsme museli sedat jen na přehozené osušky. Jistě se ptáte proč jsem toto neřešila s delegátkou, která by možná v některých věcech mohla sjednat nápravu. Bylo to z jednoduchého důvodu. Nechtěla jsem se na své dovolené dívat na nepříjemné tváře personálu a tak jsem to vytrpěla s tím, že to bude řešit až s cestovní kanceláří. Je mi to líto, jela jsem s Vámi poprvé a to na doporučení Vaší stálé klientky. Ještě k úklidu, bylo zvláštní, že paní chodila uklízet až v popoledních nebo odpoledních hodinách, kdy jsme se do apartmánu vraceli a tedy jsme tím byli značně omezováni. Jak uklízečka, tak recepční zrovna nevoněli, a při úklidu používala paní špinavý/zatuchlý hadr a pomůcky. Bylo nutné dlouze větrat, aby nesnesitelný odér vyšel ven. Nevím, zda využiji Vašich dalších služeb. Vím, že Vy sami za tyto věci nemůžete, ale jste zprostředkovatelé a tedy si s lítostí stěžuji Vám. Vzhledem k tomu, že cena Zafiri a Syfisu je skoro stejná a rozdíl je obrovský. Byla jsem se podívat v jednom pokoji v Syfisu a to je objekt, který bych rozhodně doporučovala. Případně i majitelé Zafiri by měli jít na obhlídku a řešit renovaci svého, již poněkud omšelého objektu. V e-mailu posílám fota ke svým stížnostem, abyste měli jistotu, že má kritika je opodstatněná.

Strava

V objektu ubytování nebylo možné se stravovat. Mohu popsat jen okolní restaurace, kavárny a pizzerie. Všude byl příjemný, milý a ochotný personál. Doopravdy bylo příjemné si jít sednout kamkoliv. Městečko bylo velmi hezké s krásnou atmosferou. Paleochoru mohu jen doporučit ostatním zájemcům.

Další služby

Slečna delegátka byla velmi milá a příjemná, komunikativní. Bylo vidět, že je skutečně vždy připravena pomoci jak radou, tak milým vystupováním. To si velmi cením. Její informovanost byla obrovská.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Doksanská Helena, 18.09.2018
9,5
Kréta je jednoznačně nejlepší destinace v Řecku, každý si najde to svoje
8 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Kréta je skvělá destinace pro rodiny i pro samotné dospělé, každý si tu najde svoje. ...
Celkový dojem
Kréta je skvělá destinace pro rodiny i pro samotné dospělé, každý si tu najde svoje. Dovolenou jsme trávili aktivně, ale i vyleháváním na pláži kterých je na jihu Kréty velké množství a vzhledem k počtu hotýlků a penzionů (velké hotely na jihu prakticky nejsou) si můžete najít i zátoku se svojí vlastní pláží. Podnikli jsme i výlet do soutěsky (8 km) se dvěma dětmi 6 a 8 a měli jsme půjčené auto na 4 dny, takže jsme toho i dost viděli. Moře je na jihu Kréty v Paleochoře nádherné, přístup pro děti pozvolný, jídlo v tavernách skvělé a řekové přátelští, rozhodně to nebyla moje poslední dovolená v této destinaci.
Okolí

Nádhera :-), pláže skvělé a všude a na nich málo lidí, krásná příroda, atd........

Ubytování

Ubytování bylo standartní na Řecko, ale bylo to první ubytování kde se moc neuklízelo (nám to tolik nevadí, ale byli jsme dost překvapeni, protože jsme znali z jiných destinací pracovitost řeckých pokojských).

Strava

Řeckou kuchyni milujeme, takže za nás skvělé jako vždy a všude v Řecku a proti ostrovům Kefalonie a Skiathos bylo mnohem levněji. A ještě plus, že v Paleochoře je větší obchod s potravinami (ne klasický pidi "supermarket") takže se dalo vše nakoupit za rozumné ceny.

Další služby

Delegátka byla skvělá, Viamare má cit pro výběr svých delegátů, její služby jsme využili na výlet i na půjčení auta a veké plus za nás, že uměla řecky což u lidí pracujících v zahraničí oceňujeme :-)

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie, 21.08.2018
8,8
Bezva dvě pláže, vždy jedna závětrná
8 Ubytování 10 Služby 8 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Příjemná a ochotná delegátka, pěkné městečko, jednoduché půjčení kola i auta
Celkový dojem
Příjemná a ochotná delegátka, pěkné městečko, jednoduché půjčení kola i auta
Strava

Stravovali jsme se samostatně, hodně drahá ryba v restauraci...

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr, 31.07.2018
9,3
Bezproblémová dovolená v úžasném prostředí.
9 Ubytování 10 Služby 8 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Cíleně jsme se vrátili do Paleochory, do místa, kde se nám již 5x velmi líbilo. ...
Celkový dojem
Cíleně jsme se vrátili do Paleochory, do místa, kde se nám již 5x velmi líbilo. Cestovní kancelář Viamare potvrdila svou vynikající pověst a zajištění dopravy i ubytování nemělo chybu. Chválit destinaci, tj. Paleochoru a její okolí, by bylo "nošení dříví do lesa". Ubytování pro nás v novém pensionu bylo velmi příjemné a především jeho majitelé byli velmi přátelští a vstřícní. Jediný drobný nedostatek se projevil při plném obsazení (tj. dva dospělí+dvě děti), kdy obývací místnost s kuchyňským koutem je velmi malá a chybí odkládací prostory např. pro nakoupené potraviny. Velmi se nám líbila letošní delegátka Lubica, která kromě efektivní rádkyně a organizátorky nás potěšila fundovanými informacemi o Krétě a Kréťanech během každé cesty autobusem. Jediným negativním dojmem byl katastrofální nárůst počtu turistů na exponovaných místech (např. na plážích Balos a nebo Elafonisi) v posledních letech. Závěrem - celkový dojem je bezchybný.
Okolí

Samotné městečko Paleochora i jeho obě pláže (písečná i oblázková) se za posledních 12 let nezměnily a nejenom bezprostřední okolí pensionu, městečko samotné i hory v okolí nemají chybu. Kvůli špatné cestě a hlavně s ohledem na naše dvě děti jsme pouze jednou zajeli autem na pláže Anidry a zde jsme bohužel zjistili jednu smutnou změnu : oblázková pláž (která v minulosti patřila k našim nejoblíbenějším) byla opuštěna, taverna zavřená a venkovní chladící skříň na nápoje, rovněž jako toaleta, byly zcela zničeny. Opravdu smutná změna k horšímu.

Strava

V rámci naší smlouvy nebylo zajištěno stravování.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
František a Dobroslava Fárníkovi, 24.07.2018
10
Krásná Paleonchora
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vše v nejlepším pořádku. Velice spokojeni, akorát moc větrno.
Celkový dojem
Vše v nejlepším pořádku. Velice spokojeni, akorát moc větrno.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iveta Štovíčková, 05.09.2017
10
Moc jsme si užili pohodovou atmosféru
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená v Řecku - tentokrát v Paleochoře na Krétě - s Viamare jako vždy pohodová a ...
Celkový dojem
Dovolená v Řecku - tentokrát v Paleochoře na Krétě - s Viamare jako vždy pohodová a bez problémů. Transfer z/na letiště bez problémů a na čas. Výlety jsou v nabídce 2, oba do soutěsek, nabídku jsme nevyužili. Je zde možnost "po vlastní ose" z Paleochory cestovat loďkou na západní výběžek Kréty - Elafonissi, což připomíná barvou moře a písku Karibik.Moc jsme si užili pohodovou atmosféru přímořského letoviska Paleochora i výbornou kuchyni zdejších taveren, tradiční pohostinnost Řeků a také krásnou písčitou pláž, můžeme jen doporučit!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Šárka, 28.08.2017
10
Dovolená na jedničku
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Paleochora je úžasné městečko s typicky řeckou malebnou atmosférou. Průzračné moře, ...
Celkový dojem
Paleochora je úžasné městečko s typicky řeckou malebnou atmosférou. Průzračné moře, čisté pláže (písečná i kamenitá). Místní lidi jsou velice vstřícní a ochotní. Pokud hledáte dovolenou bez diskotékových barů a moderovaných hlučných animací od CK a tedy klid, pohodu, romantické večerní procházky, posezení v tavernách (je jich spousty, večer i u živé muziky), západy slunce, koktejly i jídlo na pláži (doporučujeme plážovou restauraci Veggera), pekárnu, cukrárny se super zmrzlinou, supermarkety (kde seženete vše potřebné) i pár butiků…. tak je Paleochora to pravé. Organizace celé dovolené a služby od CK Viamare super. Delegátka Zdenka opravdu člověk na svém místě, znalá místních tradic a zvyků. Ocenili jsme, že nás ale do žádných akcí/výletů nenutila ale informovala dostatečně. Víte kde je kancelář, máte její ČR mobil, informace i mapy na nástěnce v hotelu. V případě zájmu/potřeby víte kam jít/volat. Když nechcete, užijete si soukromí. Zafiri ubytování příjemné. Apartmán vybavený vším co potřebujete (linka s nádobím, hrnce, varná konvice atd a dokonce i maličkosti jako jar, houbičky, utěrky, kolíčky… , dokonce i malá myčka na nádobí, TV). Velice čistý. Koše vynáší každý den, pravidelně mění povlečení i ručníky. Klimatizace za poplatek 5 EUR/den. Akorát slibovanou wifi jsme chytili na pokoji asi jen 1 den :-) Ale vystačili jsme si i s daty. Personál hotelu příjemný- usměvavý, na recepci se domluvíte anglicky. Moc doporučujeme a velice rádi se sem znova vrátíme :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dana a Jan Marvan, 26.08.2017
10
Všem doporučuji
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Kréta je moc hezké místo na dovolenou. Krásně čisté moře, v okolí nádherné pláže. ...
Celkový dojem
Kréta je moc hezké místo na dovolenou. Krásně čisté moře, v okolí nádherné pláže. Ubytování v Zafiri bylo pěkné, domácí byli moc milí lidé. Naše delegátka velice vstřícná, ochotná. Všem doporučuji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jitka, 15.08.2017
1 2 3

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour